O NAS

Czasami wystarczy jeden gest, jedno spojrzenie, jedno słowo by zrodził się pomysł…. Jedno miejsce, ten sam czas, kilka pozytywnie zakręconych osób…. i po chwili z szalonego pomysłu tworzy się projekt, zaraz potem wyobraźnia kreuje marzenia, które chcesz spełnić! I tak z jednej rozmowy, szalonego pomysłu powstało nasze marzenie – Suwalskie Słoiki - Cześć!!! To my. Ekipa chcąca przybliżyć Wam smaki polskiego bieguna.

 

Od 2015 roku pracujemy wspólnie pod marką Hotelu LOFT 1898 w Suwałkach i Restauracji Tatarak. Od początku funkcjonowania naszej kuchni przyświecała idea stworzenia miejsca gdzie można odkryć dawne smaki Suwalszczyzny, zasmakować w potrawach regionalnych, a także skosztować dań przygotowanych według najnowszych trendów gastronomii.

 

Rok 2020 przyniósł wielkie zmiany… Ograniczeni w możliwości przyjęcia Gości w naszych progach postanowiliśmy zrobić krok do przodu i przyjść z naszymi daniami do Waszych domów.

 

W znakomitej większości smaki naszych słoików pochodzą właśnie z naszej ukochanej Suwalszczyzny. Miejsca, które słynie z niełatwego klimatu, gdzie pod ziemią kryje się wieczna zmarzlina, powietrze nieskalane jest przemysłem ciężkim, otoczone wszechobecnymi lasami, oblane wodą z jezior i rzek. Jednak nie chcemy się zamykać, nasze głowy są otwarte na nowe smaki, nowe połączenia i nowe możliwości.

 

Za zawartość i smaki naszych słoików odpowiada Szef naszej kuchni Bogdan Mróz. Pasjonat o wyostrzonym smaku i apetycie na nowe doświadczenia kulinarne. Jego kuchnia to prawdziwe laboratorium nowych doznań. Gdy pracuje, lepiej nie wchodzić mu w drogę bo właśnie powstają rzeczy wielkie. Najchętniej nie wypuszczalibyśmy Bogdana z kuchni. Niech gotuje nam wszystkim, amen!

 

Ale Suwalskie Słoiki to projekt sztabu fantastycznych ludzi, którzy nie potrafią usiedzieć w miejscu. Pełni pomysłów i pasji postanowiliśmy zamknąć pod wieczkiem wszystko co mamy najlepsze i oddać w Wasze ręce.

 

Smacznego!!


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl