#SUWALSZCZYZNA

Domem Suwalskich Słoików jest Suwalszczyzna. To nasza mała ojczyzna, która ukształtowała nasze poczucie smaku, miłość do wszystkiego, co naturalnie dobre oraz szacunek do Ziemi. Pozwala wzrastać owocom i warzywom wśród niezliczonych jezior, szumiących lasów, okala czystym powietrzem i zuchwałym klimatem.

Północno- wschodnia Polska. Styk Trzech Państw. najbardziej pokiereszowana przez lodowiec kraina… wydaje na swój świat plony uprawiane przez rumianych rolników, urodzajna w pola obfitujące w aromatyczne zioła muskane niczym niepohamowanym wiatrem. Sielskie widoki, leniwie pasących się krów, krzyża na Górze Cisowe, wartko płynącej Czarnej Hańczy, dojrzewających zbóż… Jesteśmy bliżej słońca i chmur nie tylko dzięki ukształtowaniu terenu. To za sprawą ludzi, którzy prostą pracą i czystością serc dostarczają nam składniki, takie jak kiedyś- smaczne i soczyste.

Śmiało częstujcie się dobrem, jakie sami uwielbiamy, wystarczy nam wszystkim!

W sercu tej malowniczej krainy znajduje się miejsce, w którym znajdziecie nas - Suwalskie Słoiki, jest to Hotel Loft 1898 w Suwałkach. Hotel Loft 1898 to miejsce wyjątkowe, XIX - wieczny budynek carskich koszar odrestaurowany i rozbudowany o nowoczesne elementy uzupełnił ofertę magicznej Suwalszczyzny o miejsce do odpoczynku niczym w bajce. Zapraszamy Cię do niej, wejdź, odpocznij, nabierz siły - gwarantujemy, że będziesz do nas wracać....wszyscy wracają ;)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl